hexagon

Замовити

консультацію

go backПовернутись до списку новин

Високошвидкісний оптоволоконний інтернет у будинках Парус SMART

4 лютого 2021

Напевне буде зайвим описувати, наскільки сьогодні є важливим доступ до швидкісного інтернету: це і продуктивна робота чи навчання, і комфортний перегляд улюблених фільмів та серіалів, віддалене спілкування з близькими - список можна продовжувати безкінечно.
Тому, при проектуванні Парус Smart ми вирішили використовувати найпередовішу технологію у цій сфері, і до кожної квартири інтернет підведений за допомогою оптоволокна.

То ж у чому перевага оптоволоконного інтернету?


По-перше, це висока швидкість в порівнянні з класичним інтернет підключенням і практично необмежений потенціал. Потрібно враховувати, що з кожним роком, зростають вимоги для комфортної швидкості мережі - ще кілька років тому 100 мбіт/сек повністю задовільняв більшість користувачів, то вже сьогодні для 4К відео, розумних гаджетів та великої кількість одночасно підключених пристроїв цього недостатньо, і недалекий той час, коли швидкість 1Гбіт/сек буде стандартом, що з легкістю дозволяє оптоволокно(і навіть більше).
По-друге, надійність та відокремленість. Не вдаючись у деталі - апаратура для обслуговування таких мереж потребує менше сервісу в порівнянні зі звичайним інтернетом, а у разі виникнення недоліків їх простіше виправити і це не впливає на інших користувачів.
По-третє, оптоволокно не боїться грози) Це означає, що одного прекрасного дня після грози ви точно не дізнаєтесь, що мережа “згоріла” через блискавку.
Ми хотіли ще написати про EMI і RFI-імунітет та інші технічні переваги оптоволокна, але чесно кажучи, нам самим складно зрозуміти ці терміни. Якщо узагальнити, то основна перевага для нас усіх як користувачів - висока швидкість та надійність - і ця технологія є вже у кожній квартирі Парус Smart