hexagon

Замовити

консультацію

go backПовернутись до списку новин

ВИДИ ТА ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

22 жовтня 2021

Мабуть кожен знає як це - прокидатися зранку і босими ніжками ступати на холоднющу підлогу. Через такі моменти, не хочеться залишати пухку ковдру та сповзати з ліжка, чи не так? Тому з настанням холодів та початку опалювального сезону ця тема стає актуальною як ніколи.Давайте поговоримо, які ж є переваги теплої підлоги:

-Температура в кімнаті розподіляється рівномірно. Ваші ніжки завжди у теплі, а якщо в будинку є маленькі дітки, то можна не переживати про те, що вони застудяться під час гри на підлозі;

-Тепла підлога - невидимка, тому не порушує цілісність інтер'єру;

-Тепла підлога доречна у будь-якій із кімнат у  квартирі;

-Тепла підлога є однією з найбільш економних систем в опаленні, дозволяє економити 20-30% енергії;
 

-Вологість завжди залишається в нормі;
 

-Приємний бонус – тепла підлога у ванній прискорить процес висихання щойно випраної білизни:).

Залежно від виду теплоносія, усі теплі підлоги ділять на:

-Водяні.
Джерело тепла – гаряча  вода, що циркулює трубами.  Серед основних переваг варто зазначити можливість підключати в систему теплові генератори, зокрема газовий котел та сонячні колектори, що дозволяє заощаджувати на комунальних послугах. Крім того водяна тепла підлога безпечна для здоров’я: не шкодить стопам, не пересушує повітря, не виділяє шкідливі речовини.
Мінуси в тому, що існує ризик прориву труб і затоплення сусідів знизу;  трудомісткий монтаж системи, який вимагає залучення фахівців, труднощі з регулюванням температури води в системі; необхідність проектування інтер’єру приміщення в залежності від проходження контуру труби.

-Електричні.
До переваг слід віднести економію у витраті електроенергії, адже основним елементом установки є електричний нагрівальний кабель, тривалість експлуатації якого набагато вища, ніж термін експлуатації труб в системі водяної підлоги. Також, у порівнянні з водяною, електрична тепла підлога монтується легше.
Мінусом електричної теплої підлоги є його дорожнеча.

Отже, ми вам розповіли, які бувають теплі підлоги і в чому особливість кожної з них.  Звичайно, що остаточний вибір лише за вами. Що ж, бажаємо створити у вашій квартирі  справжній затишок і тепло! Гарного дня!

+38 097 173 75 77 (натисніть щоб зателефонувати)