hexagon

Замовити

консультацію

go backПовернутись до списку новин

ТРЕНДИ В ІНТЕР'ЄРІ 2022

2 грудня 2021

Плануєте ремонт? Ми підкажемо, які ж тенденції в оформленні житлових приміщень і матеріали для ремонту будуть в тренді в новому 2022 році. 

  1. Мінімалізм та геометричні форми.Максимум вільного простору і природного світла. Строгі лінії і планування пом’якшуються меблями без кутів. М’якість і жіночні форми на піку.
  2. Мармур. Хітом нового сезону також має стати мармур.
  3. Відтінки зеленого.Багато зелені в інтер'єрі, зелені дивани й навіть сантехніка. Але зелений колір приглушений, натуральний та трав'янистий (авокадо, м’ятний). Найпростіше, що можна зробити, це додати в інтер'єр живих рослин, окрім краси, отримаєте ще й чисте повітря!
  4. Кола. У сучасний мінімалізм чудово вписуються кола. Це можуть меблі з округленими краями або круглі аксесуари. Продовжують бути в тренді круглі дзеркала. 
  5. Меблі, що повторюються. Новинкою у дизайні 2022 року також стануть предмети декору та меблі, що повторюються. 
  6. Меблів у стилі ретро (мода 70-х).На ті меблі, форми, які були популярні у ті часи, зараз теж на піку своєї популярності. Так що діставайте з горища старі меблі, реставруйте їх та сміливо додавайте до інтер'єру!
  7. Вагома роль робочому простору. Це місце повинно бути особливо зручне та функціональне.
  8. Принт “у горошок”.Він буде актуальний як для дрібних деталей, так і для декору стін.
  9. Підлога тераццо.Цей матеріал створюється з натуральних кам’яних частинок і бетону. Також тераццо використовують в якості матеріалу для обробки меблів, поверхні столів і стін, в декорі м’яких меблів
  10. Модулі і трансформери. Обіцяють бути популярними найрізноманітніші модульні меблі трансформери, особливо для невеликих міських квартир.

Розпочинаючи ремонт, пам’ятайте, ваш дім це ваше місце сили, тому інтер’єр в ньому повинен бути раціональним, комфортним  і основне - повинен надихати та дарувати вам повне відчуття затишку та задоволення.