hexagon

Замовити

консультацію

go backПовернутись до списку новин

ПЕНТХАУС - життя як у голівудських фільмах!

20 травня 2021

У дитинстві, переглядаючи усі ці голівудські фільми та серіали, мабуть кожен мріяв жити в розкішному двоповерховому будинку із захоплюючим видом з вікна. 

Проте і до сьогодні існує думка, що пентхаус це щось захмарне, дороге і недосяжне. Давайте розберемося з усіма перевагами таких квадратних метрів і разом переконаємося, що пентхаус - це здійсненна мрія.

Екологічність.На верхні поверхи потрапляє мінімальна кількість пилу, міського шуму  і комарі точно не долетять, спати можна спокійно))

Жодних сусідів зверху.Тут ви точно захищені від потопів та постійного оновлення дороговартісного ремонту, а тупотіння сусідських діток вам точно не заважатиме.

Панорамний вид.Справжня краса відкривається з висоти – про це точно знають мешканці пентхаусів. Чудовий  краєвид на місто - чи ж це не мрія?. 

Власна тераса. Жителі такого помешкання матимуть свою зону відпочинку на свіжому повітрі і навіть місце для пікніка. Це комфортне життя, де можна повісити гамак, намазатися кремом і чекати сонячної засмаги) 

Відкрите планування. Тут кухня – не просто побутове приміщення, а місце натхнення та творчих кулінарних шедеврів; тут вітальня, затишна та простора, стане улюбленим місцем усієї сім’ї, де збиратиметься уся родина за спільними вечерями чи грою в Твістер; тут спальня стане простором особистого комфорту, де вам солодко спатиметься. 

Величезні творчі можливості.У ваших руках квадратні метри, в яких ви можете втілити будь-які, навіть найсміливіші дизайнерські ідеї. Планування та площа дозволяє реалізовувати плани, про які ви так давно мріяли, виходячи за рамки стандартів. В и створюєте свій ідеальний простір, який підійде саме вам. 

Збільшена житлова площа. Повне відчуття свободи та велика кількість просторих кімнат. Тут навіть у домашнього улюбленця буде своя спальня) 

Скління.Вікна, які додають ще більше відкритого простору - усюди відчуття легкості та невимушеності. І не потрібно щороку підійматись на Говерлу - відчуття, ніби ви опинилися на вершині гори гарантовано))

Високі стелі. Варіантів облаштування інтер’єру пентхауса безліч, і всі вони – живе втілення вас, вашої фантазії, вашого способу життя та світогляду. Який би стиль інтер’єру ви не обрали, високі стелі - це завжди виграшний варіант.

Соціальний статус. Для чого люди взагалі купують пентхауси? Найперша перевага  пентхауса над звичайною квартирою пов’язана з прагненням будь-якої людини до більшого комфорту і кращих умов проживання. По-друге, пентхаус – це матеріальне втілення соціального статусу, а для багатьох - це справді важливий аспект у житті.

Продовжувати перелічувати переваги можна безкінечно довго, проте усього, що ми вже озвучили достатньо, аби вже сьогодні почати втілювати свою мрію про життя на висоті.
До зустрічі у відділі продажу на Трускавецькій,3Б)

Переглянути останні пентхауси

+38 097 173 75 77 (натисніть щоб зателефонувати)