hexagon

Замовити

консультацію

go backПовернутись до списку новин

Як юридично здійснюється купівля квартири?

18 лютого 2021

Сьогодні ми спробуємо простими словами (наскільки це взагалі можливо) відповісти на часте запитання: “як документально здійснюється продаж?” Ми застосовуємо юридичний механізм - форвардний контракт, нижче опис основних етапів від купівлі до отримання права власності: Що ж таке форвардний контракт?

- Форвардний контракт (одна з форм деривативу) – це двостороння угода за стандартною формою, що засвідчує зобов'язання сторін придбати/продати базовий актив у певний час та на визначених умовах у майбутньому. Базовим активом виступають майнові права на об’єкт нерухомості, який будують – квартиру чи нежитлові приміщення.

- Наша компанія реалізовує форвардний контракт (далі ФК) Компанії з управління активами (далі КУА) - Між КУА і покупцем укладається договір купівлі-продажу фінансового інструменту - про продаж покупцю ФК.

- Покупець пред’являє нам ФК, після чого ми з покупцем укладаємо договір купівлі-продажу майнових прав.

- Після введення будинку в експлуатацію та присвоєння йому адреси, покупець реєструє право власності сам, та частіше за все уповноважує забудовника подати документи для його реєстрації відповідно до чинного законодавства.

Вищеописаний механізм від моменту купівлі ФК до набуття права власності має спрощену процедуру, а найголовніше - унеможливлює подвійний продаж та повністю відповідає вимогам законодавства України на цей момент. Звісно, в цьому переліку ми описали лише основні етапи юридичного оформлення права власності, тож якщо у вас залишились запитання - деталі можна дізнатись у наших відділах продажу за адресою:

Трускавецька: 3Б

0971737577