hexagon

Замовити

консультацію

go backПовернутись до списку новин

Чому власна комора це необхідність?

18 березня 2021

Власна комора - це необхідність! Замислились чи потрібна вам комора? У цій статті вирішили з'ясувати переваги…

3d тур коморою

Переглянути доступні комори

Трускавецька, 3Б

+38 097 173 75 77 (натисніть щоб зателефонувати)

 

Можливість зберігати речі за межами квартири - це не лише зручне, але і практичне рішення. Тож які переваги переваги КОМОРИ: 

 

Відсутність речей у квартирі.
У кожного є речі, які шкода викинути, але які, власне кажучи,  і не використовуються. Комори у Парус Smart підходять для зберігання різного роду речей:  сезонного характеру (лижі, санчата, спортивне оснащення, велосипеди, автомобільні шини), побутової хімії, та можуть бути місцем для зберігання мішка борошна, картоплі чи бабусиних консервацій.

 

Безпека та близькість розташування.
Комори є у кожному будинку Парус Smart та у кожній секції з окремим входом, дверима та перевіреним електричним обладнанням. Ваше майно буде надійно захищене від холодів та крадіжок.

 

Різноманітність.
При виборі комори потрібно звернути увагу на такі критерії як: кількість осіб, що проживають у квартирі, площа квартири, наявність дитини і, звісно,  ваші уподобання. Звичайно ж чим більша сім'я, тим більше вона має речей. А при наявності малюка потрібно подумати куди подіти ще й коляску. Парус Smart пропонує величезний вибір площ від 1,7 м2  до 19м2, що дозволяє обрати комору оптимально для подальшого проживання з комфортом.

 

Функціональність.
Комори у Парус Smart досить компактні з високими стелями (2.8 - 4м). Це дозволяє розташовувати усі речі на полицях. 

 

Комора як інвестиція.
Ви можете здавати комору в оренду для зберігання сезонних речей. Або придбати комору для подальшого продажу окремо від житла. 

 

Економія.
Комора має меншу вартість квадратного метра. Тобто нежитлові площі дозволяють заощадити цінні квадратні метри житла. У Парус Smart діють вигідні умови придбання (10% перший внесок та розтермінування до листопаду).

 

А також, нагадуємо‼, що  до кінця березня діє пропозиція - при купівлі квартири отримай кешбек на купівлю комори! 

 

Деталі можна дізнатися у відділі продажу: вул. Трускавецька,3Б
0971737577