hexagon

Замовити

консультацію

go backПовернутись до списку новин

Чому варто інвестувати у власний бізнес?

9 березня 2021

У період нестабільності, коли курсові гойдалки заколисують, а ставки по депозитах в надійних банках далекі від ідеалу, інвестувати в цінні папери доволі ризиковано, а з фондовими біржами «на ти» взагалі одиниці, ефективною альтернативою залишається нерухомість, зокрема комерційна.

Бізнес на комерційній нерухомості можна розділити на варіант з пасивним доходом - коли ви здаєте її в оренду, та інший, коли ви купуєте комерцію для власної справи.

Житлова нерухомість була популярна в інвесторів протягом останніх кількох поколінь. Але у зв'язку зі змінами ринку багато інвесторів сфокусувались на комерційній нерухомості , яка має вищу прибутковість, та швидшу окупність вкладень.

Розглянемо спершу варіант здачі комерції в оренду:

Перший плюс - орендар комерції заходить на довший період. Додайте до цього перевагу: мати справу з орендарями комерційної власності, найчастіше, менш проблематично, ніж з орендарями житла. Орендар комерційної нерухомості буде виконувати більшу частину тієї роботи, яку доведеться вам самим виконувати в разі здачі в оренду житлового приміщення. Він буде прагнути зберегти приміщення і відновлювати його відповідно до потреб власного бізнесу. При типовому терміні оренди, житлова нерухомість може бути набагато більш вимогливою, а це витрати на ремонт, технічне обслуговування та збереження вигляду (що в кінцевому результаті вимагає багато часу та нервів). Комерційна нерухомість менш вибаглива в цьому плані - прибуток від такої оренди буде більш “пасивний” ніж при здачі в оренду житла - а дохід більшим.

Комерція для власної справи:

Тут все набагато цікавіше, оскільки ви повністю залучені в процес. 

Володіти бізнесом у будинках Парус - престижно і, відповідно,прибутково -  наша архітектура вигідно виділятиме ваш бізнес на фоні інших однотипних будинків, і не знайти вас просто не вийде)

Комерція Парус Smart розміщується на перших поверхах житлових будинків і ваші майбутні клієнти вже чекають на вас, а фасадні вітрини вашого бізнесу слугуватимуть прекрасним залученням нових клієнтів - вулиця Трускавецька активно розвивається і на ній постійно пожвавлюється рух (а в планах міста прокладення трамвайного маршруту). Також, у нас доступні персональні умови розтермінування, що дозволить вашому бізнесу зменшити фінансове навантаження при купівлі.

Окрім цього, варто взяти до уваги - що володіння комерцією на вулиці, котра активно розвивається - це володіння активом, котрий постійно зростатиме в ціні. Не зволікайте з вибором - інвестуйте у ваш завтрашній прибуток сьогодні!)

Презентація комерції Парус Smart (вул.Трускавецька, 2)