hexagon

Замовити

консультацію

go backПовернутись до списку новин

ЧОМУ ПАРКІНГ – ЦЕ ПЕРЕВАГА?

1 квітня 2021

ЧОМУ ПАРКІНГ – ЦЕ ПЕРЕВАГА?

Список доступних паркомісць

Візуальний вибір(тільки для пк)

Власне паркомісце для свого автомобіля це просто маст-хев. Давайте розберемося чому. 

1. Турбота про авто.
Мабуть кожен знає як це відкопувати свою машину взимку та чистити від нашарування льоду. Або ховати від палаючого сонячного проміння та будь-яких інших чинників, що можуть пошкодити авто. У паркінгу Парус Smart машина буде захищена від різних зовнішніх впливів та несприятливих погодних умов, тому жодна бурулька не долетить і  жоден голуб не добереться до вашого авто ))))

2. Розташування.
Не потрібно йти під дощем до свого автомобіля,який стоїть на дальній вулиці, нести покупки з супермаркету, постійно втомлюючися, чи щоразу схвильовано виглядати через вікно і перевіряти чи машина на місці. Паркінг Парус Smart запроєктовано  у зручному місці та передбачене відеоспостереження. 

3. Хороші стосунки з сусідами.
Погодьтеся, доводити сусіду по сходовій, що це ваше “умовне” місце для паркування - процедура не з приємних, до того ж, як наслідок - замість спільних дружніх вечорів за переглядом футбольного матчу, чи теплих розмов за чашечкою ароматного чаю ви просто перестаєте вітатися. 

4. Функціональність.
Паркінг у ЖК Парус Смарт  відповідає всім вимогам безпеки та комфорту:  площа паркомісця від 12,5 м2 до 15 м2, наявний ліфт, цілодобова охорона та відеоспостереження, протипожежний аварійний вихід.

5. Різноманітність.
Паркінг облаштований на 5 рівнях. Це дає можливість обрати оптимальне розташування, площу та вартість місця. Також у ЖК Парус Смарт передбачені паркомісця з електрозарядом. 

 6. Паркінг - вигідна інвестиція. 

Попит на власне паркомісце постійно зростатиме. Ви завжди зможете вигідно здавати в оренду, або ж продати його.

7. Більше простору у дворі багатоповерхівки. 

Погодьтеся, що двір, вільний від автівок - це затишний простір з майданчиком, де ваша дитина завжди в безпеці, це - прогулянкові доріжки для молодих батьків з візочками, лавки, де можна присісти втомившись та зелений газон для сімейного пікніка.

8. Комерція у паркінгу
Перший поверх паркінгу - це комерційні площі. Магазини та аптеки, якщо ви забули щось дорогою додому, кав’ярні зі свіжою випічкою до ранкового столу, чи спортзал - нікуди більше не потрібно їхати - все під рукою.

+38 097 173 75 77 (натисніть щоб зателефонувати)