PARUS SMART

Сучасний стиль життя - це справжня гра наввипередки. На межі сил, на межі часу ти прагнеш вирватися вперед, досягнути поставлених цілей. Але навіть в супергероів має бути місце щоб зупинитися та перепочити. Місце де відкривається друге дихання.

PARUS SMART – твій дім, твоє джерело енергії. Це житловий комплекс який дозволяє обирати найкраще, який підлаштовується під сучасний ритм життя.

Реальний, Актуальний, стильний та комфортний вибір для твого майбутнього.

PARUS SMART - житло для звичайних супергероів.

Презентація Парус Smart

ЗАВАНТАЖИТИ

ІНФРАСТРУКТУРА

Житловий комплекс «ПАРУС SMART» розташовується у порівняно молодому Франківському районі Львова, який постійно розвивається та є одним з демографічно сприятливих районів міста.
Адреса комплексу - вулиця Трускавецька. Вона сполучає такі основні артерії міста як Кульпарківська та Стрийська, а також є дотичною до вулиць: Івана Пулюя, Княгині Ольги, Тролейбусна, Академіка Підстригача та Сокільницька, що разом створюють активну інфраструктуру нового міста.
Дитячі садочки, загальноосвітні школи, медичні заклади, аквапарк, торгівельно-розважальні центри, міські парки та озеленені території вже надають всі комфортні умови для проживання мешканців франківського району. Центральне значення у проекті ПАРУС СМАРТ займає створення прогресивного кварталу майбутнього, з усім необхідним для мешканців, починаючи від об лаштованих громадських місць до можливостей втілення в межах комплексу найкращих ідей бізнесу та комерції.
Парус Смарт на вулиці Трускавецькій – нова адреса твого дому!

Соціальна інфраструктура

Служба доставки

Торгова інфраструктура

Торговий центр

Розважальна інфраструктура

Кінотеатр

Церква

Парк

Фітнес-центр

Активний відпочинок

Транспортна інфраструктура

Автовокзал

Аеропорт